2 Ocak 2014 Perşembe

Marcel Proust Okumaları [Ocak 2014]


Herkese mutlu, bol kitaplı bir yıl dilerim. Yazmayı çok ihmal ettim. Hem yüksek lisans hem lisans ile vaktim çok dolu dolu geçiyor. Çoğu gece 3 gibi yatıyorum. Ama çok mutluyum. Yeni bir alanda çok güzel şeyler okuyorum, öğreniyorum, ödevler hazırlıyorum. 2014 de amacım dengeleyebilmek yani aynı zamanda eski okuma hızıma da bir nebze olsun dönebilmek. Bu nedenle Canım Arkadaşım Biblio ile uzun zamandır konuştuğumuz okumamızı hayata geçiriyoruz. Çok uzun zamandır okumak istediğim bir yazar Proust. Sağolsun Canım Biblio beni teşvik etti ve ocak ayımızı ona ayırdık. Katılmak isteyenlere kapımız her zaman ki gibi açık. Blogunuzda katılım yazısı yazıp, linkini yoruma bırakabilirsiniz. Görseller için gecekutuphanesi@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. 

Geçmiş Zamanın izini sürmek uzun süren bir deneyim olsa gerek. Biz okuyabildiğimiz kadarını okuyacağız. Kalanı için başka bir ay daha düzenleyebiliriz belki. En kısa zamanda okuyup yazamadıklarımı yazmak dileği ile herkese iyi okumalar...

4 yorum:

 1. Canım, bu tatlı yoğunluğun içinde benimle birlikte Proust okumaya da vakit ayırabildiğin için çok mutluyum.Yazılarını merakla bekliyorum. (Bu arada benim de maalesef çok fazla okuyup yazamadığım birikti, yeni okumalar diyip onları halen yazamamış olmaktan birazcık utanıyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet ben de yazamadığım için üzgünüm çok zamanda geçti :) kitap hakkında ne yazacaktı onu da unuttum 2014 de daha düzenli olmayı diliyorum Sevgiler :)

   Sil
 2. Merhaba Sevgili Deniz;
  Bu paylaşımınızda digerleri gibi çok güzel.Proust benim hiç okumadığım bir yazar.Kısmet olursa bende okurum .Çok yoğunsunuz ama arayı fazla uzatmayı lütfen.Bu arada sizin ve ailenizin yeni yılını içtenlikle kutlarım.Sağlııklı ,huzurlu,bol kitaplı bir yıl olsun inşallah.Sevgiler sadık okurunuz Derya.
  (Bu arada yeni saç renginiz ve modeli çok yakışmış :) :)

  YanıtlaSil
 3. Bende bloguma beklerim. Üzerinde çalışıyorum hala :)
  http://icimdenngeldi.blogspot.com/ :) :) beklerim.
  MUTLU YILLAR :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...