16 Aralık 2014 Salı

Agatha Christie Okumaları [15-31 Aralık 2014]


Yılbaşında nedense Agatha Christie okumak çok hoşuma gidiyor. Tüm romanları bitirdikten sonra hikayeler kaldı onları da okumam lazım. Bir yandan kızım ve eşim bir yandan tezim bir yandan öğrencilerim bana mutluluk ve yoğunluk yaşatıyorlar. Ama elbette kitaplarım olmadan olmaz... Canım Biblio ile 15 günlük bu okumayı planladık. Çok da güzel oldu. Zamanlama çok iyi. Bana enerji verecek eminim. 
Benim kitaplarım:

 • Suç Ortakları
 • Kanatların Çağrısı
 • Ölümün Tam Zamanı
Katılmak isterseniz yazının altına yorum bırabilir, kendi blogunuzda yazı yazabilir veya Instagram hesabınızdan duyuru yapabilirsiniz. Görsel için Sevgili Biblio'ya gecekutuphanesi@hotmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz. 
Benim Instagram hesabım burada
Biblio'nun Instagram hesabı burada

Umarım biz kitaplarımızı okurken kar yağar :)
Herkese güzel okumalar dilerim. 

Bu şahane görsel yine benim bir tanecik arkadaşım Biblio'nun eseri bayılıyorum yaptıklarına teşekkürler arkadaşım ellerine sağlık.

3 yorum:

 1. Canım, bu sefer iki şahane ortak kitabımız var: Ölümün Tam Zamanı ve Kanatların Çağrısı. Hangisini daha çok sevdiğime karar veremiyorum ama Bay Quin hikayelerinden biri Ölü Arlöken'in etkisiyle bir tepsi boyamıştım zamanında, halen de duruyor kullanmaya kıyamıyorum, aklıma gelince gülüyorum tabii, kitap ilhamıyla sanatsal bir şeyler yapmak yerine tepsi boyamış olduğuma. :))

  Kar yağsın, sıcak bir şeyler içerken iç ürpertici hikayelerimizi okuyalım. Bunu eş zamanlı yaptığımız için ayrıca mutlu olalım :) Ne güzel.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merakla bekliyorum Canım hikayeleri
   Sevgiler :)

   Sil
 2. Merhaba,
  Blogumda kitap çekilişim var katılımınızı beklerim
  http://ilknur--akpinar.blogspot.com.tr/2014/12/dolu-dolu-cekilis.html

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...